salon expert loreal professionnel certyfikowany salon kerastase salon racoon

Natalia Lesz urodziła się w 1981 roku. Jest znaną i utalentowaną polską piosenkarką i aktorką. Przez sześć lat uczęszczała do Szkoły Baletowej w Warszawie. Później tańca uczyła się m. in. w Royal Academy of Dance i Broadway Dance w Londynie.

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Aktorski na Uniwersytecie Nowojorskim Tisch School Of The Arts. Sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą tancerki, Ingi Sawczuk, w cieszącym się dużą popularnością serialu Tancerze. Natalia w swoim dorobku ma wiele ról filmowych i telewizyjnych. Występowała m. in. w: Ojcu Mateuszu, Układzie Warszawskim, Linii życia.

Grała też na deskach teatru m. in. w Jak Wam Się Podoba jako Celia w Stalla Adler Theater w Nowym Yorku, Tramwaju zwany pożądaniem w Shubert Theater Nowym Jorku, w Like a Virgin w Teatrze Praga. Nad pierwszą płytą, zatytułowaną po prostu Natalia Lesz pracowała w Los Angeles, a utwór Power of Attraction znalazł się na 24. miejscu w rankingu najlepszych utworów amerykańskiego Birlboard Magazine.

W 2009 dostała nagrodę Viva Comet w kategorii Debiut Roku. Była też nominowana do nagrody Fryderyki 2009 w kategorii Nowa Twarz Fonografii. Niedawno wydała płytę That Girl, która osiągnęła status Złotej Płyty.